Asertywność w pracy - Ona dla Niej

Nie wiesz jaka usługa dla Ciebie? Pomogę wybrać najlepszą - zadzwoń! 504 001 295

Renata Szatecka Konsultacje CV

Asertywność w pracy

Opublikowany
Warning: Undefined variable $datestyleprint in /home/klient.dhosting.pl/kszatecki/onadlaniej.pl/public_html/wp-content/themes/FoundationPress-master-clean/FoundationPress-master/single.php on line 11
19 lip 2021

Spis treści artykułu:

Dołącz do zamkniętej grupy na FB "Kariera na własnych zasadach"

Zależy Ci na pracy w miejscu, gdzie czujesz satysfakcję z wykonywanych zadań i jesteś doceniana? A może podjęłaś decyzję o zmianie pracy, ale nie wiesz, jak napisać CV, zbudować pewność siebie i przekonać rekrutera? Dołacz do zamkniętej grupy na FB "Kariera na własnych zasadach" i sama kreuj okazje zawodowe!

    Zostaw komentarz

    2 komentarze “Asertywność w pracy”

    1. Odpowiednia asertywność to niezwykle przydatna umiejętność w pracy. O ile znacznie łatwiej jest być asertywnym w stosunku do współpracownika, o tyle w stosunku do szefa nakładającego coraz to liczniejsze obowiązki i zadania z nienacka jest znacznie trudniej. Wystosowanie prośby o sugestię nadania priorytetów to bardzo dobry pomysł, ale im jest się wyżej w strukturze firmy, taki myk nie spotka się ze zrozumieniem. Cóż nam wtedy pozostaje? Poprosić o pomoc innych przy realizacji jednego z zadań? Wydaje się, że warto wówczas oddając zlecone zadanie zwrotnie szefowi podkreślić, iż zostało wykonane dzięki takiemu to, a takiemu rozwiązaniu wspominając szefowi kto i w jaki sposób umożliwił w rzeczywistości jego realizację. Mądry szef zrozumie ten przekaz. Ale czy nie będzie oczekiwał kolejnego dodatkowego zadania skoro tak świetnie sobie poradziliśmy?

    Zostaw odpowiedź

    Copyright 2023 Onadlaniej.pl | Polityka prywatności