Nie wiesz jaka usługa dla Ciebie? Pomogę wybrać najlepszą - zadzwoń! 504 001 295

Renata Szatecka Konsultacje CV
Konsultacje CV Renata Szatecka

Współpracuj ze mną

Przez ostatnie 10 lat pracowałam w HRze, gdzie byłam odpowiedzialna m.in. za prowadzenie warsztatów i programów empowerment dla kobiet, w tym warsztatów z marki osobistej managera i eksperta. Dziś dodaję do tego praktykę coachingową oraz design thinking.

Zobacz jak możesz ze mną współpracować.

Szkolenia

Marka osobista managera i eksperta

Poruszane zagadnienia:

 • - jak zadbać o swoją markę w organizacji oraz na zewnątrz
 • - analiza mocnych stron i wartości
 • - dobór narzędzi do możliwości i potrzeb
 • - obecność na LinkedIn – jak zbudować profil, sieć kontaktów oraz angażujące treści

📅 Czas trwania: 2h – 6h
🔥 Formuła: online lub offline (przy dłuższych niż 2 h sugerowana offline)
🎯 Cena: 2h – 3000 zł netto, każda dodatkowa godzina 1200zł + ew. koszt dojazdu poza Warszawę
📙 Materiały: prezentacja pdf, karty pracy, lista polecanych książek

Kobiety mają MOC

Poruszane zagadnienia/tematy (do wyboru)

 • - znaczenie wartości i mocnych stron w naszym życiu
 • - jak odnaleźć się w zmianie
 • - o odwadze w dążeniu do swoich celów - lekcje z własnej kariery zawodowej
 • - jaki wpływ na nasze życie mają ograniczające przekonania i jak sobie z nimi poradzić
 • - jak radzić sobie ze stresem zawodowo i prywatnie
 • - asertywność w życiu i biznesie

📅 Czas trwania: 2h
🔥 Formuła: online lub offline
🎯 Cena: 3800 zł netto
📙 Materiały: prezentacja pdf, karty pracy, lista polecanych książek

Job crafting czyli jak budować zaangażowanie w zespole

Poruszane zagadnienia:

 • - moja misja i wizja vs perspektywa firmy
 • - mocne strony i zasoby
 • - ograniczenia w pracy i konfrontacja z nimi
 • - jak przekształcać swoją pracę aby czerpać większą satysfakcję z zadań

📅 Czas trwania: 5h
🔥 Formuła: offline
🎯 Cena: 5500 zł netto
📙 Materiały: prezentacja pdf, karty pracy

Procesy Coachingowe

Sesje coachingowe to spotkania 1:1 z klientem, które odbywamy online lub offline w biurze klienta. Są one w szczególności dedykowane pracownikom high potential, kluczowym pracownikom organizacji oraz managerom. Ich celem jest wsparcie w zwiększeniu efektywności, motywacji i zaangażowania danej osoby. To także okazja do pracy na mocnych stronach oraz lepszym zrozumieniu własnych talentów.

Posiadam akredytację EMCC i jestem aktywnym coachem posiadającym ponad 1000 przepracowanych godzin. Wspieram w realizacji celów, pracy na przekonaniach, budowaniu relacji oraz pracy po przebytym wypaleniu zawodowym. Moi klienci to pracownicy etatowi, managerowie oraz założyciele startupów.

📅 Czas trwania: 1h
🔥 Formuła: offline lub online (offline w przypadku więcej niż 1h)
🎯 Cena: Cena: 390zł netto/ 1h - eksperci, talenty, specjaliści
🎯 Cena: Cena: 590zł netto/ 1h - executive coaching, managerowie

Wystąpienia publiczne

Podczas pracy po stronie klienta oraz od czasu stworzenia marki Ona dla Niej, mam przyjemność występować publicznie i dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Moje wystąpienia trwają średnio 60 minut. Poniżej przykłady dotychczasowych tematów:

 • 🚀 "Marka osobista managera i eksperta: o budowaniu autentycznego i wpływowego wizerunku"
 • 🚀 "Sukces przez Komunikację: sekrety skutecznej prezentacji siebie i swojej firmy"
 • 🚀 "Odnajdując Moc w ograniczeniach: jak Przekształcić Wyzwania w Sukcesy"
 • 🚀 "Moc Kobiecości w biznesie: Jak wykorzystać swoje unikalne cechy do osiągania celów"
 • 🚀 "Odwaga w Działaniu: Jak pokonywać lęki i wzmacniać swoją determinację"
 • 🚀 "Zarządzanie Stresem: Strategie radzenia sobie z presją w pracy i życiu codziennym"
 • 🚀 "Asertywność w życiu i biznesie - jak mówić nie i czuć się dobrze"

Dołącz do osób,które już skorzystały z przekazywanej wiedzy

Daria Smarżewska

Nauczyciel Akademicki w Politechnice Białostockiej w Politechnika Białostocka

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad warsztatami z Renatą – nie ma nad czym. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm ! Warsztat w którym miałam przyjemność uczestniczyć był merytoryczny i konkretny 😊. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie dla firm i zespołów, które chcą lepiej przeanalizować swoje zadania, chcąc uniknąć rotacji i wypalenia. Warsztat daje głębszy wgląd w to jak podchodzimy do naszych zadań i pracy. Dziękuję raz jeszcze za możliwość rozmowy oraz indywidualne podejście i świetną atmosferę podczas warsztatów.

Renata Steckiewicz

Manager ds. Rekrutacji i Employer Brandingu w Orange Polska

W ostatnim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w 💡 warsztacie #jobcrafting. Podeszłam do niego z ciekawością, bo to zjawisko nowe na naszym rynku, ale po tym doświadczeniu mam poczucie, że dobrze, gdyby zadomowiło się na dłużej.

🔎 To historia o tym jak odzyskiwać poczucie wpływu i sprawczości w swojej codziennej pracy, przez proste wydawałoby się działania. #Jobcrafting daje konkretne narzędzia do przyjrzenia się temu ile i jak pracujemy i znalezienia usprawnień (nawet drobnych), pozwala poukładać priorytety i uwalnia nieco głowę od różnych presji, którym podlegamy (czasu, nadmiaru zadań, relacji).
🔎 Nam sprawdziło się też na poziomie zespołu – szczególnie teraz, na początku roku, kiedy planujemy sobie pracę na kolejne miesiące.

🚀 Polecam współpracę z Renata Szatecka, która poprowadziła dla nas warsztat

Estera Mikołajczak

Ekspert ds. Kultury i Rozwoju w Orange Polska

Gdy zobaczyłam zaproszenie na szkolenie #JobCrafting – nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. Było to dla mnie nowe pojęcie, ale niezmiernie się cieszę, że wprowadziła mnie w nie właśnie Renata! To było kilka godzin intensywnej pracy na ważnej teorii, ale i praktycznych ćwiczeniach. Było to poruszenie tematów wartości, ale i barier, było o szansach, ale i sztuce odpuszczania. Warsztat, który był dla mnie z początku wielkim znakiem zapytania, opuściłam uzbrojona w doświadczenia i przemyślenia, które z pewnością wykorzystam w swoim życiu zawodowym. Renata potrafi przekazywać swoją ekspercką wiedzę, do tego ma pewną lekkość wypowiedzi, dzięki której zwyczajnie dobrze się jej słucha 😊 Bardzo dziękuję za warsztat!

Jolanta Langowska – Żurakowska

Digital Project Manager w Orange Polska

Renata jest niezwykle profesjonalna. Potrafi w łatwy sposób przekazywać praktyczną wiedzę na temat budowania marki osobistej, a przy okazji posiada siódmy zmysł, dzięki któremu jest w stanie wydobyć i podkreślić zalety każdej osoby, z który przyszło jej współpracować.

Joanna Kłapyta

R&D Manager, Zarządzająca funduszem VC

Rekomenduję współpracę z Renatą każdemu kto stoi przed wyborem swojej nowej ścieżki zawodowej. Renata to kompetentna i merytoryczna coach, zaangażowana w 100%, niejednokrotnie wskazując świetne rozwiązania i rady. Merytoryczne przygotowanie i bogate doświadczenie zawodowe jest widoczne. Pełen profesjonalizm.

Magdalena Jachlewska

Specjalistka ds. dokumentacji

„Siła jest kobietą” – to hasło, które zostanie ze mną na zawsze, a które rozbudziła we mnie Renata.
Nasza współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu, kiedy byłam na etapie poszukiwania nowej pracy. Miałam mętlik w głowie, a ponieważ była to duża zmiana, zależało mi na tym, że podejść do tego profesjonalnie. Zgłosiłam się do Renaty, która bardzo szybko i konkretnie przedstawiła mi kolejne kroki działania. Każde spotkanie wycisnęłyśmy jak cytrynkę – do ostatniej sekundy. Za każdym razem otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i wsparcia. Poznałam sposoby działania, które zwiększały moją skuteczność. Renata motywuje, zachęca, pokazuje różne możliwości i wreszcie dzieli się swoją wiedzą. Jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym niezwykle sympatyczną i pozytywną osobą. Dzięki tej współpracy znam nie tylko swoje mocne strony, ale też ograniczające przekonania, które często mnie blokowały. Mam świadomość tego co jest dla mnie ważne, czego chcę i w którą stronę chcę iść.
Renata, dziękuję. A wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto – polecam, bo to jedna z lepszych inwestycji w siebie.

Angelika Matla

Specjalistka ds. BHP

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z budowania marki osobistej na Linkedin prowadzonych przez Renatę. Z czystym sumieniem polecam – było dużo praktycznych treści, które można od razu wykorzystać na swoim profilu. Renata to Specjalistka w tym temacie – warsztaty przeprowadzone sumiennie, rzetelnie i profesjonalnie. Dużo praktycznych tipów. Mój profil znacznie zmienił się po tych warsztatach 🙂
Polecam Renatę również jako Ekspertkę w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy uszytej na miarę – czyli dostosowanej do naszych indywidualnych potrzeb. Renata ma zdolność wsłuchiwania się w potrzeby innych ludzi, analizę sytuacji i pomoc w planowaniu kolejnych działań, które prowadzą do wyszukania tej perełki, która na na czeka 🙂

Iwona Piekuś

Młodszy kierownik projektu w Orange Polska

Fantastyczna w prowadzeniu szkoleń czy warsztatów . Nastawiona na zdobycie praktycznych umiejętności. Mega wiedza o social media.

Karol Rondoś

Polecam współpracę z Renatą oraz coaching indywidualny z którego korzystałem. Dzięki tej współpracy jestem bardziej otwarty na to, co się wokół mnie dzieje, poradziłem sobie z przeszłością i inaczej patrzę na przyszłość. Renata to bardzo profesjonalna osoba, zawsze przygotowana, punktualna, umiejąca słuchać i zadawać właściwe pytania. Do tego bardzo miła i sympatyczna osoba. Pomagała, wspierała i pozwalała mi na samodzielne odnalezienie odpowiedzi na pytania, jakie stawiałem sobie podczas sesji. Poza tym Renata jest pasjonatką z ogromną wiedzą i empatią – to Jej największy atut.

Dlaczego warto mi zaufać

Ekspertka ds. marki osobistej, akredytowany Coach EMCC

Renata Szatecka

Przez ostatnie 10 lat miałam przyjemność współpracować z korporacjami oraz startupami w obszarze rozwoju najlepszych telentów oraz budowania programów diversity, których celem było wsparcie kobiet w przebranżowieniu. W tym czasie moje projekty otrzymywały liczne nagrody branżowe (m.in. Employer Branding Excellence Awards) oraz były opisywane przez ogólnopolskie magazyny (m.in. Brief, na Temat). Dziś wspieram kobiety w procesach coachingowych, poprzez wystąpienia inspiracyjne, gdzie dzielę się swoją wiedzą.

Moje publikacje pojawiły się w:

Otrzymałam nagrody w konkursach:

Konsultacje CV Renata Szatecka

Skontaktuj się ze mną

Napisz do mnie

Chcesz skorzystac z powyższej oferty lub o coś zapytać?

A może sam/a masz pomysł na jakąś inną formę wspólpracy?

Pisz śmiało na renata@onadlaniej.pl lub skorzystaj z formularza obok.


  Udowodnij, że jesteś czlowiek. Zaznacz samolot.

  Copyright 2023 Onadlaniej.pl | Polityka prywatności