Nie wiesz jaka usługa dla Ciebie? Pomogę wybrać najlepszą - zadzwoń! 504 001 295

Renata Szatecka Konsultacje CV

O mnie

Ostatnie lata pracy i nowych znajomości dały mi do zrozumienia jak wiele jako kobiety mamy jeszcze do zrobienia.
I nie chodzi mi o kolejną liczbę zadań z naszej domowej listy, a nasze potrzeby których na pierwszy rzut oka nie widać.
Pomimo tego, jak różne jesteśmy, tak nadal mamy mnóstwo wspólnego.
Mamy silną potrzebę spełniania oczekiwań innych, a dopiero na samym końcu swoich.
I to miejsce, pomimo, że wiele treści będzie uniwersalnych, kieruję w szczególności do kobiet.

Jednym z kluczowych tematów, który poruszam podczas wystąpień oraz szkoleń to życie w zgodzie ze sobą.
Prokrastynacja, blokady, wewnętrzne ograniczenia często wynikają z tego, że robimy coś czego tak naprawdę nie chcemy.
A nie chcemy, bo realizujemy nie swoje cele, a innych – szefów, rodziców, znajomych. W tym wszystkim zapominając o sobie.
Dlatego moją misją jest wspieranie wszystkich, którzy z odwagą podejmują się zmian i chcą sami kierować swoim życiem.
Tematy, którymi się zajmuję dotyczą: wypalenia zawodowego, asertywności, pewności siebie, personal brandingu, job craftingu, pracy z emocjami, pracy na przekonaniach, pracy z intuicją.

Dodatkowo, wspieram wszystkich którzy chcą zmian zawodowych w swoim życiu.
Pracując w obszarze HRu wiem, na co zwracać uwagę kiedy przygotowujemy się do zmiany pracy lub branży i jak przykuć oko rekrutera na naszym CV. Dodatkowo, dzielę się wiedzą jak w tej chwili wygląda rynek pracy oraz jak być widocznym na LinkedIn, który odgrywa bardzo ważną rolę w rekrutacji. Wiem, że szukając idealnej pracy, tak samo ważna jest satysfakcja z zespołu, relacji jak i zadań oraz finansów. Podczas procesu opiekujemy się każdym tematem.
Jestem akredytowanym coachem EMCC, mam za sobą kilkaset godzin szkoleń, a poniżej znajdziesz kilkadziesiąt rekomendacji oraz historii sukcesów moich klientów.

Dołącz do osób,które już skorzystały z przekazywanej wiedzy

Magdalena Kuchta

Asystentka zarządu w Macopedia

Dzięki wielkie! Chcę podziękować za niesamowitą pomoc w znalezieniu pracy. Twoje wsparcie w optymalizacji mojego profilu na LinkedIn i napisaniu CV było kluczowe. Twoja wiedza z dziedziny HR naprawdę zrobiła różnicę w moim procesie rekrutacyjnym. Cieszę się, że mogłam polegać na Twojej wiedzy i umiejętnościach , a Twoje zaangażowanie przekroczyło moje oczekiwania. Jesteś prawdziwą profesjonalistką na którą mogłam liczyć . Dziękuję za świetną pracę!

Paweł Frankowski

Fizjoterapeuta

Jeśli szukasz ukierunkowania co do dalszej swojej kariery to zdecydowanie polecam Renatę. Jej optymizm, profesjonalizm i podejście jest na poziomie MASTER 🙂 w bardzo łatwy sposób potrafi przekazać wiedzę, na wiele problemów potrafi patrzeć szerszym kątem dając jednocześnie do myślenia, zachęca do działania :). Atmosfera na spotkaniach przyjazna i luźna i nie ma nad czym się zastanawiać tylko wbijać na profil, pisać sms, emaile i umawiać się na spotkanie masz gwarancje 1000% że spotkasz się z pełnym profesjonalizmem.

Artur Jezierski

Specjalista ds. sprzedaży

Współpraca z Renatą to przyjemność. Jest bardzo profesjonalną empatyczną kobietą. Która wie jak stworzyć możliwości do tego aby znaleźć prace, ma swoje Magiczne sztuczki które sprawią że rekruter chce Ciebie zaprosić na rozmowę bo jest po prostu ciekawy. W mojej ocenie Renata podchodzi do klienta całościowo, dopytuje, analizuje, dzieli się spostrzeżeniami. Ma się poczucie że jest dla Ciebie i chce faktycznie pomóc. Uważam że nie tylko warto Renatę polecić ale trzeba bo jest Wybitną specjalistką i cieszę się niezmiernie że mogłem z nią współpracować. To co mogę powiedzieć jeszcze o Renacie to na pewno to że od pierwszej minuty czujesz że ona faktycznie lubi swoją pracę, chce pomóc i ma tą wiedze oraz doświadczenie.

Dlatego serdecznie polecam Renatę.

Agata Puchalska

PMO w Accenture

Renata to kompetentna i niezwykle empatyczna doradczyni i trenerka. Praca z nią była dla mnie niezwykle wartościowa. Renata wzmocniła mnie jako kobietę na rynku pracy. Widać, że wspieranie innych kobiet to jej pasja. Praca z nią autentycznie uskrzydla, pomaga zbudować pewność siebie i wyposaża w pakiet praktycznych umiejętności. Polecam współpracę z Renatą z całego serca!

Joanna Dawidowska

Kierownik ds. administracji

Renata jest profesjonalistką, posiadającą wiedzę i doświadczenie, którymi dzieli się z ogromnym zaangażowaniem. Spotkania z Renatą są efektywne, konkretne, usystematyzowane, a jednocześnie odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Renata wskazuje możliwe rozwiązania, podpowiada i wspiera. Z całego serca polecam współpracę z Renatą.

Patrycja Szostak

Test Engineer (Team Leader) w GlobalLogic

Chciałabym się podzielić pozytywnym doświadczeniem ze współpracy z Renatą. Potrzebowałam wsparcia w rozwoju zawodowym i jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie na nią, ponieważ dostałam o wiele więcej, niż mogłabym się spodziewać. Dzięki jej empatycznemu podejściu, ale także konkretnym wskazówkom udało mi się w pełni wykorzystać moje atuty w pracy, jak również na innych płaszczyznach, co zwiększyło moją motywację i zaangażowanie w codziennych aktywnościach. Polecam konsultacje z Renatą z całego serca każdemu, kto pragnie rozwijać się jako profesjonalista, ale i uwierzyć w swoje możliwości. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję 🙂

Adam Połonowicz

Specjalista ds. ochrony środowiska w Arcelor Mittal Warszawa Sp. z o.o.

Miałem możliwość uczestnictwa w konsultacjach z Renatą w kwestii szukania pracy. Rady uzyskane podczas tych spotkań pomogły mi lepiej przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych oraz dobrze przygotować swoje CV. W trakcie konsultacji dowiedziałem się jakie są moje mocne i słabsze strony. Polecam współpracę z Renatą.

Marta Wrembel

Vice President w ESG Impact Network

Renata jest osobą, która wykazuje się dużą cierpliwością i zrozumieniem dla osoby, z którą pracuje. Zawsze stara się dopasować swoje wsparcie do potrzeb klienta, co jest bardzo istotne. Serdecznie polecam współpracę z Renatą.

Daria Smarżewska

Nauczyciel Akademicki w Politechnice Białostockiej w Politechnika Białostocka

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad warsztatami z Renatą – nie ma nad czym. Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm ! Warsztat w którym miałam przyjemność uczestniczyć był merytoryczny i konkretny 😊. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie dla firm i zespołów, które chcą lepiej przeanalizować swoje zadania, chcąc uniknąć rotacji i wypalenia. Warsztat daje głębszy wgląd w to jak podchodzimy do naszych zadań i pracy. Dziękuję raz jeszcze za możliwość rozmowy oraz indywidualne podejście i świetną atmosferę podczas warsztatów.

Renata Steckiewicz

Manager ds. Rekrutacji i Employer Brandingu w Orange Polska

W ostatnim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w 💡 warsztacie #jobcrafting. Podeszłam do niego z ciekawością, bo to zjawisko nowe na naszym rynku, ale po tym doświadczeniu mam poczucie, że dobrze, gdyby zadomowiło się na dłużej.

🔎 To historia o tym jak odzyskiwać poczucie wpływu i sprawczości w swojej codziennej pracy, przez proste wydawałoby się działania. #Jobcrafting daje konkretne narzędzia do przyjrzenia się temu ile i jak pracujemy i znalezienia usprawnień (nawet drobnych), pozwala poukładać priorytety i uwalnia nieco głowę od różnych presji, którym podlegamy (czasu, nadmiaru zadań, relacji).
🔎 Nam sprawdziło się też na poziomie zespołu – szczególnie teraz, na początku roku, kiedy planujemy sobie pracę na kolejne miesiące.

🚀 Polecam współpracę z Renata Szatecka, która poprowadziła dla nas warsztat

Estera Mikołajczak

Ekspert ds. Kultury i Rozwoju w Orange Polska

Gdy zobaczyłam zaproszenie na szkolenie #JobCrafting – nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. Było to dla mnie nowe pojęcie, ale niezmiernie się cieszę, że wprowadziła mnie w nie właśnie Renata! To było kilka godzin intensywnej pracy na ważnej teorii, ale i praktycznych ćwiczeniach. Było to poruszenie tematów wartości, ale i barier, było o szansach, ale i sztuce odpuszczania. Warsztat, który był dla mnie z początku wielkim znakiem zapytania, opuściłam uzbrojona w doświadczenia i przemyślenia, które z pewnością wykorzystam w swoim życiu zawodowym. Renata potrafi przekazywać swoją ekspercką wiedzę, do tego ma pewną lekkość wypowiedzi, dzięki której zwyczajnie dobrze się jej słucha 😊 Bardzo dziękuję za warsztat!

Magdalena Chełmecka

✨ HR ✨ Administration ✨ Specialist ✨ Fleet Administrator ✨ Administrative Manager w Parker Hannifin

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i znakomity przekaz. Warsztaty z wykorzystaniem metody job craftingu u Renaty Szateckiej to pewność wyjątkowego i wartościowego doświadczenia. Polecam serdecznie wszystkim, którym zależy na usprawnieniu pracy, odczarowaniu zadań na nowo i nadaniu poczucia sensu. Satysfakcja ze współpracy gwarantowana 🙂

Dorota Rogińska

PhD / Biotechnologist / Medical Science / Academic Teacher

Bardzo polecam współpracę z Renatą. Korzystałam zarówno z indywidualnych sesji, jak i kursu online „Kariera na własnych zasadach”. Renata pomogła mi odnaleźć się na rynku pracy po rocznej przerwie w karierze. Była wsparciem w całym procesie szukania pracy, zarówno merytorycznym, jak i mentalnym – dopingowała mi na każdym etapie rekrutacji. Gorąco polecam Renatę jako coacha kariery dla tych, którzy szukają profesjonalizmu, zaangażowania i przede wszystkim rezultatów.

Dariusz Zduniuk

Dyrektor handlowy w Burda International Poland

Korzystałem z prowadzonego przez Renatę szkolenia z Linkedin oraz audytu CV.
Konsultacje prowadzone bardzo merytoryczne, ciekawie i w sympatycznej atmosferze. Uzyskałem wiele cennych rad, które zmieniły moje postrzeganie procesu rekrutacji i pomogły go lepiej zrozumieć.
Szczerze polecam współpracę z Renatą!

Jolanta Langowska – Żurakowska

Digital Project Manager w Orange Polska

Renata jest niezwykle profesjonalna. Potrafi w łatwy sposób przekazywać praktyczną wiedzę na temat budowania marki osobistej, a przy okazji posiada siódmy zmysł, dzięki któremu jest w stanie wydobyć i podkreślić zalety każdej osoby, z który przyszło jej współpracować.

Joanna Kłapyta

R&D Manager, Zarządzająca funduszem VC

Rekomenduję współpracę z Renatą każdemu kto stoi przed wyborem swojej nowej ścieżki zawodowej. Renata to kompetentna i merytoryczna coach, zaangażowana w 100%, niejednokrotnie wskazując świetne rozwiązania i rady. Merytoryczne przygotowanie i bogate doświadczenie zawodowe jest widoczne. Pełen profesjonalizm.

Marta Soja

Manager ds. produkcji i handlu w Chleboteka

Pani Renata, pełny profesjonalizm w odpowiedzi do zadawanych pytań. Bardzo merytoryczna i konstruktywna rozmowa podczas spotkania online. Przesłane podsumowanie pomocne w realizacji założeń.
Rozmowa z Panią Renatą ukierunkowała moje obawy przed rozmową kwalifikacyjną do nowej pracy, przekazała mi wskazówki dotyczące napisania CV oraz na co zwrócić szczególną uwagę, w treści. Szybko i chętnie odpowiada na przesłane zapytania sms w wielu aspektach. Polecam gorąco. Marta

Marcin Śleszyński

Performance Marketing Specialist w Tigers

Polecam współpracę z Renatą w 100%. Profesjonalne przygotowanie do spotkań, trafna diagnoza problemów oraz odpowiednio dobrane narzędzia do wypracowania odpowiednich działań. Współpraca pozwala spojrzeć na ścieżkę zawodową z innej bardziej dostępnej strony.

Magdalena Jachlewska

Specjalistka ds. dokumentacji

„Siła jest kobietą” – to hasło, które zostanie ze mną na zawsze, a które rozbudziła we mnie Renata.
Nasza współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu, kiedy byłam na etapie poszukiwania nowej pracy. Miałam mętlik w głowie, a ponieważ była to duża zmiana, zależało mi na tym, że podejść do tego profesjonalnie. Zgłosiłam się do Renaty, która bardzo szybko i konkretnie przedstawiła mi kolejne kroki działania. Każde spotkanie wycisnęłyśmy jak cytrynkę – do ostatniej sekundy. Za każdym razem otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i wsparcia. Poznałam sposoby działania, które zwiększały moją skuteczność. Renata motywuje, zachęca, pokazuje różne możliwości i wreszcie dzieli się swoją wiedzą. Jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym niezwykle sympatyczną i pozytywną osobą. Dzięki tej współpracy znam nie tylko swoje mocne strony, ale też ograniczające przekonania, które często mnie blokowały. Mam świadomość tego co jest dla mnie ważne, czego chcę i w którą stronę chcę iść.
Renata, dziękuję. A wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto – polecam, bo to jedna z lepszych inwestycji w siebie.

Marta Kozłowska

Account Manager w SUSO Digital

Zdecydowanie polecam współpracę z Renatą oraz coaching indywidualny, z którego miałam przyjemność korzystać! Moim głównym celem było doprecyzowanie ścieżki rozwoju oraz zarządzanie sobą w czasie i to właśnie tym zajmowałyśmy się podczas naszych spotkań. Renata to osoba empatyczna, a do każdego z tematów podchodziła kompleksowo oraz bardzo profesjonalnie, co pozwoliło mi rozwinąć skrzydła i poczuć się pewnie już po kilku sesjach coachingowych. Renata to świetna specjalistka w zakresie coachingu!

Angelika Matla

Specjalistka ds. BHP

Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z budowania marki osobistej na Linkedin prowadzonych przez Renatę. Z czystym sumieniem polecam – było dużo praktycznych treści, które można od razu wykorzystać na swoim profilu. Renata to Specjalistka w tym temacie – warsztaty przeprowadzone sumiennie, rzetelnie i profesjonalnie. Dużo praktycznych tipów. Mój profil znacznie zmienił się po tych warsztatach 🙂
Polecam Renatę również jako Ekspertkę w zakresie pomocy w poszukiwaniu pracy uszytej na miarę – czyli dostosowanej do naszych indywidualnych potrzeb. Renata ma zdolność wsłuchiwania się w potrzeby innych ludzi, analizę sytuacji i pomoc w planowaniu kolejnych działań, które prowadzą do wyszukania tej perełki, która na na czeka 🙂

Iwona Piekuś

Młodszy kierownik projektu w Orange Polska

Fantastyczna w prowadzeniu szkoleń czy warsztatów . Nastawiona na zdobycie praktycznych umiejętności. Mega wiedza o social media.

Monika Bodnar

Asystent biurowy w Sprint S.A.

Byłam u Pani Renaty na trzech webinariach dotyczących zmiany pracy oraz odbyłam sesję mentoringową. Jestem pod wrażeniem przekazanej wiedzy, empatii i profesjonalizmu Pani Renaty 🙂 W jej pracy widać doświadczenie kilku lat pracy na HR-owych stanowiskach, ale najlepsze jest indywidualne podejście do każdej osoby. Polecam współpracę 🙂

Ewelina Włodarczyk

Polecam kurs online „Zmiana pracy na własnych zasadach”, którego miała przyjemność odbyć. Podczas kursu otrzymała wiele kluczowych informacji na temat związany z aktualnymi trendami na rynku pracy.  Dzięki temu zdobyłam aktualną wiedzę na temat rynku pracy, która na pewno pomoże mi skutecznie szukać ofert pracy. Dodatkowo zostały, omówiono techniki radzenia sobie ze stresem. Cała wiedza została przekazana w sposób czytelny i przejrzysty. Dzięki temu kursowi znacznie poszerzyłam swoją wiedzę i umiejętności w poszukiwaniu nowej pracy, co daje mi teraz większą pewność siebie w podejmowaniu decyzji dotyczących mojej kariery zawodowej. Teraz kiedy mam tę wiedzę, dużo pewniej i świadomie podchodzę do procesu rekrutacji. Uwierzyłam, że zmiana pracy na własnych zasadach jest możliwa, gdy masz odpowiednią wiedzę i determinację. Dzięki temu kursowi jestem teraz gotowa na nowe wyzwania, które przyniesie przyszłość!
Ten kurs oferuje kompleksowe wsparcie dla osób planujących zmianę pracy oraz jest wartościowym źródłem informacji i praktycznych umiejętności.

Katarzyna Gębala

Współtwórczynie marek Polsoja i WellWell

Renata jest niezwykle profesjonalną i wiarygodną osobą. Uważnie słucha, stara się zrozumieć i niezwykle umiejętnie wspiera, dzieląc się chętnie swoim doświadczeniem. Z naszych rozmów wyniosłam wiele inspiracji, ale także konkretów. Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę i życzę Renacie wielu ciekawych projektów!

Krystian Frydrych

Współpraca z Renatą to czysta przyjemność. Skorzystałem z Jej fachowej wiedzy i profesjonalizmu zlecając konsultacje swojego profilu LinkedIn. Przekazane spostrzeżenia z rekomendacjami zmian w profilu były bardzo czytelne i jasno uzasadnione: co z czego wynika, jakie korzyści osiąganę z perspektywy postawionych sobie celów jakie przyświecają mi w związku z korzystaniem z LinkedIn. Jestem przekonany, że przekazane przez Renatę rekomendacje pomogą mi osiągnąć założone cele 🙂
Z czystym sumieniem polecam Renatę do współpracy 🙂

Magdalena Bartoszewicz

Główny Specjalista ds. Komunikacji w Polska Rada Centrów Handlowych

Współpraca z Renatą to była czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, konkretne uwagi do CV i profilu na LinkedIn, przyjazna atmosfera. Wiele wyniosłam ze spotkania z Renatą i mam nadzieję, że przełoży się to na moją karierę w przyszłości. Dziękuję!

Justyna Falenta

Senior Business Analyst w KPMG

Renata jest profesjonalistką, od której emanuje dużo pozytywnej energii, a jednocześnie spokoju i empatii. W czasie indywidualnych sesji przemyca wiele inspiracji i wskazówek. Z chęcią dzieli się doświadczeniem, a co najważniejsze jej wskazówki po zastosowaniu przekładają się na realne wyniki, więc skuteczność to zdecydowanie jedna z jej silniejszych stron. 🙂

Karolina Śleszyńska

Regional CX Lead w Henkel

Bardzo polecam Renatę jako coacha. Po odbytych sesjach nie tylko osiągnęłam zamierzony cel, ale otrzymałam narzędzia, wskazówki i przede wszystkim inspirację do dalszego rozwoju. Renata podczas wszystkich sesji była bardzo zaangażowana, zawsze bardzo merytorycznie przygotowana do spotkania, ale też zostawiała nam przestrzeń na zmianę i wykorzystanie ćwiczenia lepiej pasującego do kontekstu naszego spotkania. Dzięki temu czułam, że wykorzystywane przez nas narzędzia są najlepszym wyborem do obecnego spotkania, a to co mówię jest uważnie wysłuchane. Renata jest bardzo dobrym słuchaczem i obserwatorem, w trakcie sesji tworzyła swobodną atmosferę pełną zaufania, dzięki której czułam się bezpiecznie i mogłam otwarcie mówić co myślę.
Dodatkowo, jej szczegółowe pytania pomocnicze często pomagały mi spojrzeć na własne myśli z innej perspektywy i dostrzec inny punkt widzenia, czasem odwrotny do moich dotychczasowych przekonań.
W trakcie naszych rozmów Renata dzieliła się też faktami i „ciekawostkami” z zakresu psychologii i rozwoju osobistego, co było dla mnie bardzo interesujące, a ponadto pokazywało, że Renata nie tylko jest ekspertką, ale też szczerze pasjonuje się tymi tematami.

Karol Rondoś

Polecam współpracę z Renatą oraz coaching indywidualny z którego korzystałem. Dzięki tej współpracy jestem bardziej otwarty na to, co się wokół mnie dzieje, poradziłem sobie z przeszłością i inaczej patrzę na przyszłość. Renata to bardzo profesjonalna osoba, zawsze przygotowana, punktualna, umiejąca słuchać i zadawać właściwe pytania. Do tego bardzo miła i sympatyczna osoba. Pomagała, wspierała i pozwalała mi na samodzielne odnalezienie odpowiedzi na pytania, jakie stawiałem sobie podczas sesji. Poza tym Renata jest pasjonatką z ogromną wiedzą i empatią – to Jej największy atut.

Copyright 2023 Onadlaniej.pl | Polityka prywatności