Ebook Wynegocjuj swoją podwyżkę - Ona dla Niej

Nie wiesz jaka usługa dla Ciebie? Pomogę wybrać najlepszą - zadzwoń! 504 001 295

Renata Szatecka Konsultacje CV
×

Wynegocjuj swoją podwyżkę

Czekasz na podwyżkę? Masz zamiar o nią prosić?

Nie czekaj! Nie proś! Dowiedz się jak efektywnie wywalczyć sobie podwyżkę tu i teraz.

Ten kompletny 53 stronicowy ebook zawierajacy praktyczne ćwiczenia pozwoli Ci przygotować się do tej rozmowy od każdej strony. Dowiesz się kiedy najlepiej rozmawiać z przełożonym, jak uargumentować swoje dokonania zasługujące na podwyżkę oraz czego unikać aby znowy nie czekać do kolejnego podsumowania rocznego,

Poznaj pierwsze recenzje

Anna Grządka

"Najlepszy argument, że ebook po prostu trzeba przeczytać? 2 tygodnie po jego lekturze, dostałam informację że dostanę podwyżkę! Dużo wiedzy praktycznej i przykładów z życia Renaty, z którymi utożsamia się większość z nas - kobiet. Ebook daje kopa do działania i mnóstwo dobrych wskazówek jak negocjować nie tylko podwyżkę, ale i w ogóle wynagrodzenie."

Karolina Szcząchor

""Ten ebook to nie tylko kompendium wiedzy na temat negocjacji podwyżki. To materiał sporo szerszy, który jest lekturą konieczną dla każdego, kto chce budować się w organizacji i zadbać o swoją karierę zawodową. Warto zainwestować by zyskać sporo więcej."

Kasia Puternicka

"To powinna być lektura obowiązkowa w liceum albo na studiach."

Bartosz Dubielak

"Chociaż w ebooku można znaleźć odniesienia do sytuacji kobiet na rynku, to warto aby mężczyźni także go przeczytali. Ogromna wartość przygotowanej argumentacji, scenariuszy rozmowy oraz możliwości pozapodwyżkowych. Ebook przeczytany w ciągu jednego dnia."

Co znajdziesz w workbooku?

Ćwiczenia i wiedza praktyczna

Ponad 50 stron ćwiczeń oraz materiałów, które pomogą Ci uzyskać podwyżkę dzięki wiedzy oraz większej pewności siebie.

Praca nad przekonaniami

Dowiesz się jak pracować z ograniczającymi przekonaniami, które mają wpływ na Twój sposób działania w pracy i prowadzenia rozmów o podwyżce z szefem.

Idealny moment

Zrozumiesz co ma wpływ na Twoje wynagrodzenie i kiedy jest idealny czas na taką rozmowę.

Perspektywa biznesowa

Zrozumiesz drugą stronę czyli perspektywę biznesową, która jest kluczowa w podejmowaniu dyskusji z pracodawcą.

Gotowe argumenty

Otrzymasz gotowe argumenty i scenariusze rozmowy.

Różnice kobieta vs mężczyzna

Dowiesz się czego możesz oczekiwać poza podwyżką wynagrodzenia oraz zobaczysz różnice w negocjacjach kobiet vs mężczyzn.

O autorze, czyli o mnie

Renata Szatecka

Przez ostatnie lata pracowałam w obszarze People & Culture współpracując z korporacjami oraz start-upami. Dzięki swojemu doświadczeniu zdobyłam wiedzę w jaki sposób firmy zarzadzają budżetami podwyżkowymi oraz z jakimi wyzwaniami borykają się pracownicy. Tym Ebookiem chcę zachęcić do odważnej negocjacji o wynagrodzenie oraz walki z własnymi przekonaniami. Ja wiem, że Ty zasługujesz na podwyżkę. Pytanie czy Ty też wiesz:) Zaufaj mi i przekonaj się już dzisiaj!

Konsultacje CV Renata Szatecka

53

strony ebooka

13

rozdziałów

100+

sprzedanych ebooków w dniu premiery

11

ćwiczeń praktycznych

Kup już dzisiaj za 29,90 i wywalcz dla siebie podwyżkę!

Czy wiesz, że kobiety rzadziej podchodzą do negocjacji podwyżki i dlatego mają mniejsze szanse na wyższe wynagrodzenie? Dołącz do niezależnych kobiet, które już zakupiły ebooka i dziś cieszą się większymi pieniędzmi na swoim koncie

Copyright 2023 Onadlaniej.pl | Polityka prywatności