Webinar Wynegocjuj swoją podwyżkę - Ona dla Niej

Nie wiesz jaka usługa dla Ciebie? Pomogę wybrać najlepszą - zadzwoń! 504 001 295

Renata Szatecka Konsultacje CV
Konsultacje CV Renata Szatecka

Nie jesteś zadowolona z wynagrodzenia w swojej firmie?
Jesteś doceniana słowem, ale nikt nie zaprasza Cię na rozmowę o podwyżkę?

Zapraszam Cię do dołączenia do bezpłatnej grupy na Facebooku w której już 29ego listopada będziemy rozmawiać o tym, jak wynegocjować wysokie wynagrodzenie.

Dołacz do wyzwania
"Kariera na własnych zasadach"
i sama kreuj okazje zawodowe!

Tak! Zapisuje się na darmowe szkolenia

Jeżeli z jakiegoś powody nie działa Ci formularz napisz do mnie na renata@onadlaniej.pl

Konsultacje CV Renata Szatecka

Hej, z tej strony Renata Szatecka. Cieszę się, że tu jesteś.

Przez ostatnie 8 lat świadomie budowałam swoją karierę

Najpierw pracując na etacie, później budując własny biznes.

Dzięki doświadczeniu w HRze i rekrutacji:

🌟 - wiem jak wyglądają rozmowy podwyżkowe i jakich błędów nie warto popełniać

🌟posiadam wiedzę jak różnią się od siebie takie rozmowy w korporacjach vs firmach prywatnych i startupach

🌟wiem na co trzeba zwrócić uwagę kiedy przygotowujemy się do negoacjacji

Co otrzymasz w ramach wyzwania?

Treści Edukacyjne

Moim celem jest dzielenie się doświadczeniem - nie wiedzą, którą można znaleźć w Internecie i jest ogólnie dostępna

Sesje Live

Grupa działa już od kilku miesięcy i cyklicznie prowadzę tam sesje live na temat kariery zawodowej. Jak skutecznie zmieniać pracę, budować swój wizerunek i zarabiać więcej. Najlepsze pozycje nie należą tylko do tych, którzy najciężej pracują, ale tych którzy potrafią najlepiej się sprzedać.

Wzajemne Wsparcie

Nasza społeczność to miejsce, gdzie spotkasz ludzi o podobnych celach i wartościach. Mamy wspólny cel i podobne potrzeby - chcemy się rozwijać, mieć dobre relacje, satysfakcjonujące zadania oraz pieniądze

Tak! Zapisuje się na darmowe szkolenia

Jeżeli z jakiegoś powody nie działa Ci formularz napisz do mnie na renata@onadlaniej.pl

Dlaczego warto wziąć dołączyć do grupy?

Wspólna Misja Sukcesu

Razem będziemy pracować nad Twoim rozwojem zawodowym i osobistym. Dzięki cyklicznym live’om zdobędziesz wiedzę jak i gdzie szukać pracy, jak wyglądają trendy rynkowe, jak rozmawiać o pieniądzach podczas rekrutacji, jak radzić sobie ze stresem.

Praktyczne Wskazówki

W każdym miesiącu weźmiesz udział w darmowych Live'ach. W listopadzie przygotujemy Cię do rozmowy o podwyżce, a w kolejnych miesiącach będziemy rozmawiać o budowaniu swojego wizerunku w organizacji czy też na LinkedIn, a także jak skutecznie zmieniać pracę

Balans Pracy i Życia

W naszej grupie skupimy się na tym,jak strategicznie budować karierę, która przynosi pieniądze, satysfakcję zawodową i spokój

Budowanie Osobistej Marki:

Podczas wyzwań i live’ów dowiesz się jak budować silną markę osobistą, która przyciąga nie tylko rekruterów, ale także wspierających współpracowników i kolegów

Dołącz do osób,które już skorzystały z przekazywanej wiedzy

Dariusz Zduniuk

Dyrektor handlowy w Burda International Poland

Korzystałem z prowadzonego przez Renatę szkolenia z Linkedin oraz audytu CV.
Konsultacje prowadzone bardzo merytoryczne, ciekawie i w sympatycznej atmosferze. Uzyskałem wiele cennych rad, które zmieniły moje postrzeganie procesu rekrutacji i pomogły go lepiej zrozumieć.
Szczerze polecam współpracę z Renatą!

Jolanta Langowska – Żurakowska

Digital Project Manager w Orange Polska

Renata jest niezwykle profesjonalna. Potrafi w łatwy sposób przekazywać praktyczną wiedzę na temat budowania marki osobistej, a przy okazji posiada siódmy zmysł, dzięki któremu jest w stanie wydobyć i podkreślić zalety każdej osoby, z który przyszło jej współpracować.

Joanna Kłapyta

R&D Manager, Zarządzająca funduszem VC

Rekomenduję współpracę z Renatą każdemu kto stoi przed wyborem swojej nowej ścieżki zawodowej. Renata to kompetentna i merytoryczna coach, zaangażowana w 100%, niejednokrotnie wskazując świetne rozwiązania i rady. Merytoryczne przygotowanie i bogate doświadczenie zawodowe jest widoczne. Pełen profesjonalizm.

Magdalena Jachlewska

Specjalistka ds. dokumentacji

„Siła jest kobietą” – to hasło, które zostanie ze mną na zawsze, a które rozbudziła we mnie Renata.
Nasza współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu, kiedy byłam na etapie poszukiwania nowej pracy. Miałam mętlik w głowie, a ponieważ była to duża zmiana, zależało mi na tym, że podejść do tego profesjonalnie. Zgłosiłam się do Renaty, która bardzo szybko i konkretnie przedstawiła mi kolejne kroki działania. Każde spotkanie wycisnęłyśmy jak cytrynkę – do ostatniej sekundy. Za każdym razem otrzymałam ogromną dawkę wiedzy i wsparcia. Poznałam sposoby działania, które zwiększały moją skuteczność. Renata motywuje, zachęca, pokazuje różne możliwości i wreszcie dzieli się swoją wiedzą. Jest profesjonalistką w każdym calu, a przy tym niezwykle sympatyczną i pozytywną osobą. Dzięki tej współpracy znam nie tylko swoje mocne strony, ale też ograniczające przekonania, które często mnie blokowały. Mam świadomość tego co jest dla mnie ważne, czego chcę i w którą stronę chcę iść.
Renata, dziękuję. A wszystkim, którzy zastanawiają się czy warto – polecam, bo to jedna z lepszych inwestycji w siebie.

Iwona Piekuś

Młodszy kierownik projektu w Orange Polska

Fantastyczna w prowadzeniu szkoleń czy warsztatów . Nastawiona na zdobycie praktycznych umiejętności. Mega wiedza o social media.

Monika Bodnar

Asystent biurowy w Sprint S.A.

Byłam u Pani Renaty na trzech webinariach dotyczących zmiany pracy oraz odbyłam sesję mentoringową. Jestem pod wrażeniem przekazanej wiedzy, empatii i profesjonalizmu Pani Renaty 🙂 W jej pracy widać doświadczenie kilku lat pracy na HR-owych stanowiskach, ale najlepsze jest indywidualne podejście do każdej osoby. Polecam współpracę 🙂

Ewelina Włodarczyk

Polecam kurs online „Zmiana pracy na własnych zasadach”, którego miała przyjemność odbyć. Podczas kursu otrzymała wiele kluczowych informacji na temat związany z aktualnymi trendami na rynku pracy.  Dzięki temu zdobyłam aktualną wiedzę na temat rynku pracy, która na pewno pomoże mi skutecznie szukać ofert pracy. Dodatkowo zostały, omówiono techniki radzenia sobie ze stresem. Cała wiedza została przekazana w sposób czytelny i przejrzysty. Dzięki temu kursowi znacznie poszerzyłam swoją wiedzę i umiejętności w poszukiwaniu nowej pracy, co daje mi teraz większą pewność siebie w podejmowaniu decyzji dotyczących mojej kariery zawodowej. Teraz kiedy mam tę wiedzę, dużo pewniej i świadomie podchodzę do procesu rekrutacji. Uwierzyłam, że zmiana pracy na własnych zasadach jest możliwa, gdy masz odpowiednią wiedzę i determinację. Dzięki temu kursowi jestem teraz gotowa na nowe wyzwania, które przyniesie przyszłość!
Ten kurs oferuje kompleksowe wsparcie dla osób planujących zmianę pracy oraz jest wartościowym źródłem informacji i praktycznych umiejętności.

Dołącz do unikalnej grupy na skalę krajową, dzięki której będziesz zarabiać zgodnie ze swoimi oczekiwaniami

Tak! Zapisuje się na darmowe szkolenia

Jeżeli z jakiegoś powody nie działa Ci formularz napisz do mnie na renata@onadlaniej.pl

Copyright 2023 Onadlaniej.pl | Polityka prywatności